Media about us

TOP 5 narzędzi, które zrewolucjonizowały komunikację Polaków

Powiadomienia SMS, e-maile, Skype, Gadu Gadu, Facebook Messenger − przedstawiamy narzędzia, które zrewolucjonizowały sposób komunikacji Polaków. Sprawdź, czy wiesz skąd wzięły swój początek, od jak dawna możemy z nich korzystać i jakie funkcje miały ich pierwsze wersje.

Jak wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych?

Jeśli jesteś zmęczony licznie spływającymi do Ciebie informacjami handlowymi lub po prostu ich nie zamawiałeś, możesz z nich zrezygnować. Jednym ze sposobów jest wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Facebook zapowiada, że z końcem 2016 roku zapomnimy o SMSach

800 milionów osób, czyli ok. 26 proc. internautów, co miesiąc aktywnie korzysta z facebookowego Messengera. Zdaniem przedstawicieli spółki: zwolenników tego komunikatora będzie przybywać. W efekcie, ma on zastąpić SMSy.

SMS-y czy Facebook Messenger? Jak użytkownicy smartfonów wysyłają wiadomości

SMS-y są nadal wiodącą formą komunikacji. Wygodę tę doceniają nie tylko posiadacze zwykłych telefonów, ale także użytkownicy smartfonów. Za co doceniają oni powiadomienia SMS i jakie komunikatory mobilne są wśród nich najpopularniejsze?

Kobiety chcą być informowane o promocjach SMS-em

Ponad połowa pytanych kobiet chce otrzymywać SMS-em informacje na temat aktualnych promocji. Największą popularnością cieszą się komunikaty dotyczące ofert z kategorii odzież, obuwie i akcesoria – wynika z raportu „Komunikacja SMS w Polsce 2014” realizowanego przez platformę SerwerSMS.pl.

 

Czytaj więcej...

Za co Polacy płacą SMS-ami

Polacy wspierają akcje charytatywne SMS-ami – wynika z raportu „Komunikacja SMS w Polsce 2014” realizowanego przez platformę SerwerSMS.pl. Blisko 25 proc. wysyłających SMS Premium przyznaje, że zasila w ten sposób konta organizacji pożytku publicznego.

 

Czytaj więcej...

Nadchodzą zmiany w prawach konsumenta

Ustawa o prawach konsumenta wejdzie w życie w dniu 25 grudnia 2014 r., co oznacza, że od tego momentu dotychczasowe przepisy, które regulowały stosunki pomiędzy Przedsiębiorcą a Konsumentem przestaną obowiązywać – w ich miejsce będą stosowane nowe przepisy.

Czytaj więcej...
 

Back to list

Discover the world of mobile communication in the professional way!

Receive 100 free messages for the start + Shortcode 4301 for free!

Try it for free

Try 14 days for free

Order a phone call, we will contact you.

Leave us your phone number, our consultants will contact You and answer your questions.

Are you our customer?

Your number will serve only for a single contact.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.