Media about us

Ojciec SMS-ów - gdyby żył, właśnie obchodziłby 67. urodziny

Matti Makkonen, nazywany „ojcem SMS-ów” to główny pomysłodawca nowoczesnej technologii do porozumiewania się, która znacząco wpłynęła na nasze życie. Fiński inżynier 16. kwietnia skończyłby 67 lat. Krótkie wiadomości tekstowe są wysyłane przez ludzi codziennie na całym świecie. Ich uniwersalna forma, możliwość szybkiego kontaktu z drugą osobą bez względu na dostęp do internetu spowodowały wręcz masowe przesyłanie informacji zarówno w obszarze biznesowym, jak i konsumenckim.

Matti Makkonen uważany jest za ojca SMS-ów. Gdyby żył, kończyłby właśnie 67 lat

Matti Makkonen, nazywany ojcem SMS-ów, był głównym pomysłodawcą nowoczesnej technologii do porozumiewania się, która znacząco wpłynęła na nasze życie. 16 kwietnia fiński inżynier skończyłby 67 lat.

SMS usprawni komunikację wewnętrzną? Dobrze wykorzystany z pewnością

Przyjęło się, że w komunikacji wewnętrznej odchodzimy od wiadomości wysyłanych drogą mailową czy SMS. Okazuje się, że to drugie narzędzie może być bardzo efektywne, jeśli dobrze je wykorzystamy.

SMS może usprawnić komunikację wewnątrz firmy

SMS-y w biznesie to nie tylko wysyłka ofert handlowych. Klasyczny SMS dla przedsiębiorstwa może zdziałać zdecydowanie więcej, np. usprawnić komunikację wewnętrzną czy wspierać dział HR w przeprowadzanych procesach rekrutacji. Jak korzystać z jego możliwości, by wykorzystać maksimum możliwości? Sprawdźmy.

Być o krok przed konkurencją. SMS-y w służbie sklepów internetowych

Sprzedaż internetowa w Polsce nie zwalnia tempa. Rodzima branża e-commerce warta jest obecnie 50 miliardów złotych, a w perspektywie ma kolejne wzrosty. Optymistyczne prognozy sprawiają, że na zdobycie własnego kawałka rynkowego tortu liczą nowi konkurenci. W warunkach rywalizacji kluczem do sukcesu może okazać się nie tylko pozyskanie nowych klientów, ale także zbudowanie lojalności obecnych. W realizacji tego zadania pomocna okazuje się komunikacja SMS. Jak wiadomości tekstowe mogą przyczynić się do umocnienia pozycji w e-handlu?

SMS pomagają e-sklepom

W warunkach rywalizacji kluczem do sukcesu e-sklepu może okazać się nie tylko pozyskanie nowych klientów, ale także zbudowanie lojalności obecnych. W realizacji tego zadania pomocna jest komunikacja SMS - przekonuje ekspert z Platformy SerwerSMS.pl.

SMS-y po raz kolejny wspierają organizacyjnie i finansowo WOŚP

Co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jednoczy ludzi wokół słusznego celu. Tak potężne wydarzenie angażujące pracę tysięcy osób wymaga odpowiedniej organizacji. SMS-y już od kilku lat wspomagają działania organizatorów tej imprezy, usprawniając zakrojoną na szeroką skalę komunikację między nimi. Dodatkowo, po raz trzeci z rzędu, dostawca usługi SerwerSMS.pl będzie integratorem SMS-ów Premium, które zasilają zbiórkę WOŚP.

WOŚP cyfrowe rozwiązania dla wolontariuszy i darczyńców

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to szeroko zakrojona impreza masowa przeprowadzana w krótkim czasie i wymagająca tym samym prostych, szybkich, niezawodnych oraz zasięgowych rozwiązań zarządczo-komunikacyjnych.

Komunikacja mobilna w okresie świątecznym

Wydawać by się mogło, że przedświąteczna gorączka panuje głównie w centrach handlowych, branży e-commerce i firmach kurierskich, jednak tak naprawdę koniec roku mocno daje o sobie znać niemal w każdym, małym czy dużym przedsiębiorstwie. Czy i jak można w tym czasie usprawnić wewnętrzne procesy komunikacyjne, a także kontakt z klientami?

Black Friday - nie daj się wpuścić w maliny?

Black Friday to jeden z najważniejszych dni zakupowych w przedświątecznym okresie, nasze centra handlowe goszczą tłumy klientów. Czy dzień ten mocno wpisał się już w kalendarze zakupowe Polaków? Również i u nas w tzw. "Czarny Piątek" wiele sklepów jest czynnych dłużej, oferując jednodniowe okazje i zniżki. Ale uwaga na cenowe okazje.

They write abouts us:

16
13
11
10
10
10
10
9
8
8
8
8
7
7
7
6
6
6
5
5
5
5
5
5
4
4
4
4
4
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
3
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Discover the world of mobile communication in the professional way!

Receive 100 free messages for the start + Shortcode 4301 for free!

Try it for free

Try 14 days for free

Order a phone call, we will contact you.

Leave us your phone number, our consultants will contact You and answer your questions.

Are you our customer?

Your number will serve only for a single contact.
Jeżeli na liście na ma prefixu z Twojego kraju, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.